لیست قیمت لپ تاپ

قیمت لپ تاپ

در این بخش می توانید قیمت لپ تاپ استوک به همراه آخرین تغییرات قیمتی در فروشگاه استوک تاپ را مشاهده کنید.

قیمت لپ تاپ دل

شرکت DELL یک مجموعه فعال در زمینه تولید محصولات رایانه ای و دیجیتال از جمله لپ تاپ، کامپیوترهای شخصی، سرورها، مانیتور، دوربین، چاپگر و سایر محصولات شناخته می شود. این شرکت در سال 1984 میلادی توسط مایکل دل با سرمایه ای محدود راه اندازی شده و نام این شخص نیز به عنوان نام اصلی شرکت استفاده شد.

قیمت لپ تاپ لنوو

بی جهت نیست که، لنوو از محبوب ترین و بزرگترین تولیدکنندگان، سیستم های خانگی همچون تلویزیون های هوشمنذ و تجهیزات مربوطه در دنیای فناوری محسوب می شود. لنوو، شرکت چند ملیتی چینی فعال در زمینه محصولات کامپیوتری است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1984 آغاز کرده است. لیو شوانژی کارآفرین و مدیر ارشد اجرایی چینی، این شرکت را پایه گذاری کرد. شرکت لنوو در سال 2005 توانست شرکت IBM را خریداری کند و در نتیجه کیفیت و اعتبار برند خود را بالا برد. همچنین این اتفاق دروازه های فروش محصولات لنوو را در سراسر جهان هموارتر کرد. امروزه از این شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده کامپیوتر در جهان نام برده می شود و با سرعت بسیار بالایی در حال رشد در بخش هایی است که در آن فعالیت می کند.

قیمت لپ تاپ hp

شرکت آمریکایی اچ پی، از شناخته شده ترین تولیدکنندگان انواع لپ تاپ، پرینتر و سرور در کل جهان است. ساختمان مرکزی این شرکت در ایالت کالیفرنیای آمریکا واقع شده است. شرکت اصلی در سال 1999 به دو شرکت تقسیم شد. اولی با نام HP ادامه فعالیت داد و تمرکز آن بر روی تولید کامپیوتر ها و پرینتر ها معطوف گردیده و شرکت دوم وظیفه تست و بررسی کیفیت محصولات را بر عهده داشت. نام اچ پی برگرفته از کلمات Hewlett-Packard، نام موسسین اولیه این شرکت می باشد. هیولت و پاکارد، در انتخاب نام این شرکت، از حروف اول اسم خود یعنی H و P استفاده کردند.

قیمت لپ تاپ ایسوس

ایسوس از بزرگترین و شناخته شده ترین شرکت های جهان در زمینه تولید لپ تاپ، کامپیوتر، سرور، مادربرد و … محسوب می شود که در سال 1989 میلادی در کشور تایوان تاسیس شد. جالب است بدانید که این شرکت، بزرگترین تولید کننده مادربرد در سراسر دنیا محسوب می شود و محصولات آن در بسیاری از مجموعه ها و همچنین مصارف خانگی استفاده می شود.