لپ تاپ استوک اصفهان ، کد تخفیف 5 درصدی

لپ تاپ استوک اصفهان ، مشتریان عزیز استوک تاپ از شهر جذاب و توریستی اصفهان با استفاده از کد تخفیف زیر می توانند از 5 درصد تخفیف ویژه خرید لپ تاپ استوک برای سبد های خرید بیشتر از 3.500.000 تومان استفاده کنند. این کد تنها برای مشتریانی که از استان اصفهان ثبت نام می کنند معتبر بوده و بدون محدودیت زمانی است.

کمی درباره اصفهان بدانید !

شهر تاریخی اصفهان در دامنه شرقی رشته کوه های زاگرس قرار دارد. این استان از جنوب با یزد و شیراز و از شمال نیز با استان قم و مرکزی همسایه است. اصفهان قدمت بسیار زیادی داشته و در ادواری از تاریخ ایران، در دوره صفویه، پایتخت این پادشاهی بوده است. آثار تاریخی متعددی در این شهر وجود دارد که شماری از آن‌ها به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت جهانی رسیده‌اند. صفاهان ، صفویان ، پارتاک ، پارک ، پاری ، پاریتاکن، پرتیکان ، جی ، رشورجی ، سپاهان ، سپانه ، شهرستان ، صفاهان ، صفاهون ، گابا، گابیان ، گابیه ، گبی ، گی و نصف جهان از نام هایی بوده که از قدیم بر این شهر وجود داشته است.

هم اکنون بیش از 2 میلیون نفر در این استان و شهرهای مختلف آن ساکن هستند. پل شهرستان، مدرسه چهارباغ، مهمانسرای عباسی، بازار قیصریه، پل خاجو و میدان نقش جهان از مهمترین بناهای تاریخی و گردشگری اصفهان محسوب می شوند.

کد تخفیف esfahan_top

راهنمای استفاده از کد تخفیف لپ تاپ استوک اصفهان

ابتدا در سایت ثبت نام کرده و پس از ورود به حساب کاربری، محصول مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید. با ورود به بخش تسویه، در بالای صفحه از قسمت ورود کوپن، کد تخفیف خرید لپ تاپ استوک اصفهان، (esfahan_top) را وارد کنید تا مبلغ فاکتور شما تغییر کند.

همکاران عزیز در شهر اصفهان ، می توانند برای خرید همکاری لپ تاپ در تعداد بالا و به صورت عمده و همچنین آشنایی با شرایط فروش همکاری با مجموعه استوک تاپ در تماس باشند.
امتیاز شما به این نوشته

نظرات (1)

محمدامین

ممنون از شما مشتاقیم نمایندگی تو شهر ما داشته باشید تا حضوری هم بتونیم خرید انجام بدیم

مطالب پیشنهادی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه