لپ تاپ استوک تبریز ، کد تخفیف 5 درصدی

لپ تاپ استوک تبریز ، مشتریان عزیز استوک تاپ از شهر زیبای تبریز با استفاده از کد تخفیف زیر می توانند از 5 درصد تخفیف ویژه خرید لپ تاپ استوک برای سبد های خرید بیشتر از 3.500.000 تومان استفاده کنند. این کد تنها برای مشتریانی که از استان آذربایجان شرقی ثبت نام می کنند معتبر بوده و بدون محدودیت زمانی است.

کمی درباره تبریز بدانید !

تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی و یکی از بزرگترین شهرهای شمال غربی ایران محسوب می شود. با جمعیتی در حدود 2 میلیون نفر از پرجمعیت ترین شهرهای ایران نیز محسوب می شود. این شهر در غرب آذربایجان شرقی و در انتهای مشرق و جنوب شرق جلگهٔ تبریز قرار گرفته‌ است. تبریز از سمت شمال به کوه‌های پکه‌ چین و عون بن علی، از سمت شمال شرق به کوه‌های باباباغی و گوزنی، از سمت شرق به گردنهٔ پایان و از سمت جنوب به دامنه‌های کوه سهند محدود ‌می شود. آب و هوا در تبریز در فصل زمستان‌ بسیار سرد و در تابستان‌ ها خشک و گرم است؛ کسانی که این شهر را مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند باید قبل از سفر نیم نگاهی به آب و هوا و دمای تبریز داشته باشند. تبریز در گذشته و در زمان صفویان نخستین پایتخت این حکومت بود. عمده جمعیت این شهر به زبان ترکی صحبت می کنند.

کد تخفیف tabriz_top

راهنمای استفاده از کد تخفیف لپ تاپ استوک تبریز

ابتدا در سایت ثبت نام کرده و پس از ورود به حساب کاربری، محصول مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید. با ورود به بخش تسویه، در بالای صفحه از قسمت ورود کوپن، کد تخفیف خرید لپ تاپ استوک اروپایی تبریز، (tabriz_top) را وارد کنید تا مبلغ فاکتور شما تغییر کند.

همکاران عزیز در شهر تبریز ، می توانند برای خرید همکاری لپ تاپ در تعداد بالا و به صورت عمده و همچنین آشنایی با شرایط فروش همکاری با مجموعه استوک تاپ در تماس باشند.
امتیاز شما به این نوشته

نظرات (1)

قلی

یاشاسین قرداش، یاخچی سایتیز وار

مطالب پیشنهادی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه