لپ تاپ استوک ارومیه ، کد تخفیف 5 درصدی

لپ تاپ استوک ارومیه

لپ تاپ استوک ارومیه ، کد تخفیف 5 درصدی

لپ تاپ استوک ارومیه ، مشتریان عزیز استوک تاپ از استان آذربایجان غربی با استفاده از کد تخفیف زیر می توانند از 5 درصد تخفیف ویژه خرید لپ تاپ استوک برای سبد های خرید بیشتر از 3.500.000 تومان استفاده کنند. این کد تنها برای مشتریانی که از استان آذربایجان غربی ثبت نام می کنند معتبر بوده و بدون محدودیت زمانی است.

کمی درباره ارومیه بدانید !

شهرستان ارومیه، مرکز آذربایجان غربی و یکی از مهمترین شهرهای این استان با جمعیتی بیش از 1 میلیون نفر در شمال غربی ایران واقع شده است. اکثریت جمعیت این شهرستان را ترک‌ های آذربایجانی و عده‌ای را نیز کردها و مسیحیان آشوری و ارمنی تشکیل داده اند. ارومیه از قدیمی ترین شهرهای ایران با قدمتی بیش از میلاد مسیح است. ارومیه در زبان ترکی از واژه شهر آب الهام گرفته و دریاچه معروف ارومیه نیز در این منطقه قرار دارد. ارومیه از شهرهای بسیار خوش آب و هوای ایران بوده و از وضعیت معتدلی از لحاظ دمای هوا به سر می برد. زمستان های این شهر سرد و تابستان هایش گرم است. در صورتی که این شهر را برای تفریح و گردشگری انتخاب کرده اید، قبل از سفر از آخرین وضعیت آب و هوای آن مطلع شوید.

کد تخفیف urmia_top

راهنمای استفاده از کد تخفیف لپ تاپ استوک ارومیه

ابتدا در سایت ثبت نام کرده و پس از ورود به حساب کاربری، محصول مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید. با ورود به بخش تسویه، در بالای صفحه از قسمت ورود کوپن، کد تخفیف خرید لپ تاپ استوک اروپایی ارومیه، (urmia_top) را وارد کنید تا مبلغ فاکتور شما تغییر کند.

همکاران عزیز در شهر ارومیه، میاندوآب، بوکان، شاهین دژ و سایر شهرهای استان آذربایجان غربی ، می توانند برای خرید همکاری لپ تاپ در تعداد بالا و به صورت عمده و همچنین آشنایی با شرایط فروش همکاری با مجموعه استوک تاپ در تماس باشند.
  لپ تاپ استوک مشهد ، کد تخفیف 5 درصدی
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها